תוספי תזונה המסייעים לבריאות הכללית

תוספי תזונה הם הגדרה כוללת להיצע הולך וגדל של תוספים שכל אחד מהם נועד לצרכי שיפור של תפקודי המערכות השונות בגופנו, כאשר ההמלצה על נטילת תוספי תזונה כאלו ואחרים, חשוב שתעשה לאחר בירור מקיף בכל הנוגע למצבו הרפואי וצרכיו האישיים של נוטל התוסף. יחד עם זאת, חשוב לציין שישנם מספר תוספי תזונה המומלצים לכלל האוכלוסייה, וזאת לנוכח תרומתם הרבה לבריאות הכללית של כל אחד ואחת מאיתנו. בעמוד שלפניכם, ריכזנו עבורכם מידע כללי על תוספי תזונה היכולים לסייע גם לבריאות הכללית שלכם.

אומגה 3

אומגה 3 הוא אחד מתוספי התזונה הפופולאריים ביותר ברחבי העולם, וזאת לנוכח היתרונות הבריאותיים הנלווים לנטילתו באופן תדיר וקבוע. חומצות שומן מסוג אומגה 3 ידועות כחומצות שומן חיוניות לבריאות הלב, כלי הדם, מערכת החיסון, מערכת הנשימה ומערכת השלד והשרירים, כאשר בין היתרונות הבריאותיים הנלווים לנטילת אומגה 3 נהוג לציין את העבודה שהיא מסייעת לוויסות לחץ הדם, תרומת לשמירה על משקל גוף תקין, מווסת את תפקודה של מערכת החיסון ושומרת על בריאות השרירים והמפרקים.

ויטמין C

תוסף תזונה פופולארי נוסף הוא ויטמין C הנוטל חלק במגוון רחב של תהליכים פיזיולוגיים המתרחשים בגופנו. ויטמין זה ידוע ביכולות ההגנה שלו על מערכת החיסון ועל תרומתו הרבה לחיוניות העור. כמו כן, חשוב לציין את העבודה שוויטמין C תפקיד מרכזי בהפחתת רמת הכולסטרול הרע בגוף.

ויטמין D

ויטמין D ידוע כתוסף תזונה בעל תרומה רבה לבריאות העצמות, השיניים והשרירים, והוא נחשב לאחד מתוספי התזונה המומלצים ביותר בעיקר במהלך חודשי החורף, וזאת לנוכח העובדה שרמה מספקת של ויטמין D מסופקת לגופנו באופן טבעי במהלך חשיפה לשמש. נטילת תוסף תזונה מסוג זה, תסייע גם לכם לשפר את תפקוד מערכות הגוף במהלך חודשי החורף, ותאפשר לכם בין היתר ליהנות מחיזוקה של המערכת החיסונית.

פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הוא למעשה חיידק ידידותי לגופנו המסייע לתפקוד תקין של המעיים. השימוש בפרוביוטיקה כתוסף תזונה מומלצת לכל אילו מביניכם המתמודדים עם בעיות מעיים ובעיות בריאותיות שונות הקשורות למערכת העיכול והמעיים. השימוש בתוסף תזונה זה, נועד לצרכי שמירה על איזון בין החיידקים הטובים לחיידקים הרעים המצויים במעיים, וכמו כן, הוא מסייע לשמירה על משקל גוף תקין. כמו כן, השימוש בפרוביוטיקה מסייע להקלה על תחושת כבדות בבטן.

Q10

Q10 הידוע גם בשם קו אנזים הוא אחד מתוספי התזונה הפופולאריים ביותר במהלך השנים האחרונות, וזאת לנוכח העובדה שמדובר בתוסף תוזנה שנועד להגן על דפנות התאים בגופנו מפני הרדיקליים החופשיים עוד לפני שהם גורמים נזק כזה או אחר לגופנו. נטילת תוסף תזונה זה, תסייע גם לכם בשמירה על בריאות החניכיים ואף תסייע בהאטת תהליכי ההזדקנות של הגוף.

פיטוסטרולים

פיטוסטרולים הם למעשה תוספי תזונה מסוג סטרולים וסטנולים המבוססים על רכיבים צמחיים בלבד. תוספים אלו זמינים לנו באופן טבעי בשמנים צמחיים והם נחשבים לתוספי התזונה המומלצים ביותר לצרכי הורדת הכולסטרול הרע.

שימו לב – תוספי תזונה הם סוג של תרופה לכל דבר ועניין, ולכן, קיימת חשיבות רבה לבירור מקיף על התוסף בו אתם רוצים לעשות שימוש לפני שאתם מתחילים ליטול אותו באופן תדיר ורציף.

Fitness_trainer#

Fitness_trainer#